3D měřící technik okres Pardubice

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici 3D měřící technik. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 31.12.2016   Značka: PV   ID: 1110359

Požadujeme

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti?
Máte praxi s měřícím systémem 3D?
Máte zkušenosti s výkresovou dokumentací?
Pak neváhejte a reagujte na tuto jedinečnou nabídku!

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti automotive, specializující se na výrobu plastových komponentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici

3D MĚŘÍCÍ TECHNIK

Požadujeme:
• SŠ vzdělání – technický nebo strojírenský směr
• zkušenosti s měřením na souřadnicovém měřícím systému 3D
• znalost čtení výkresové dokumentace
• zkušenosti v oblasti metrologie vítány
• znalost AJ nebo NJ výhodou
• zodpovědnost a spolehlivost
• řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:
• měření dílů dle výkresové dokumentace a zpracování měřících protokolů
• obsluha a správa souřadnicového měřícího systému 3D
• vedení evidence měřidel a měřících přípravků
• plánování a zajištění včasné kalibrace měřidel a měřících přípravků

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• odpovídající platové hodnocení
• velmi dobré pracovní prostředí
• široká škála firemních benefitů
• nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na zaslat email, 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Pardubice

Doporučte pracovní pozici 3D měřící technik okres Pardubice

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671