Obsluha etiketovacího stroje, nástup ihned, až 19 000 Kč Modřice

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha etiketovacího stroje, nástup ihned, až 19 000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Modřice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1109852

Náplň práce:
- obsluha sofistikovaného etiketovacího zařízení
- nastavení stroje – etiket – dle aktuální výroby
- kontrola správnost nastavení zařízení a výsledných etiket
- kontrola kvality zabalení konečných výrobků

Požadujeme

Hledáme šikovného pracovníka či pracovnici do drůbežářské velkovýroby k obsluze etiketovacího stroje.

- zdravotnický průkaz pro pracovníka v potravinářství - podmínka
- komunikační zdatnost (mezinárodní společnost), odolnost
- spolehlivost, samostatnost
- ochota převzít zodpovědnost za svou práci
- ochota pracovat v 8 – 10 ° C

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- motivující finanční ohodnocení 14 500 Kč + až 15 % bonus + 2 200 Kč za docházku
- práce ve dvousměnném provozu Po 4:00-12:00, 12:00-20:00, Út-pá 6:00-14:00, 14:00-22:00
- závodní stravování
- 22 dnů dovolené
- pracovní smlouva na dobu jednoho roku v případě oboustranné spokojenosti její prodloužení
- místo: Modřice
- nástup: ihned

Poznámka

Práce vhodná pro muže i ženy!
Plat: 14 500 - 19 000 Kč
Město: Modřice

Doporučte pracovní pozici Obsluha etiketovacího stroje, nástup ihned, až 19 000 Kč Modřice

Kontakt

Název společnosti SODAT, s.r.o.
UliceSmetanova 13
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaRadka Hanychová
Mobil778050392