Vedoucí projektů okres Trutnov

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí projektů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Trutnov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.12.2016   Značka: PV   ID: 1107340

Požadujeme

Máte vzdělání technického směru?
Ovládáte AJ?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

PROJECT MANAGER

Náplň práce:
• spolupráce s konstrukcí při vývoji nových výrobků
• účast na jednání u zákazníka
• koordinace činnosti při plánování nových náběhů
• účast v procesu žádostí o změnu (zákazník, dodavatel, vývoj, výrobní závod)
• iniciovat změnové procesy spojené s výrobou
• účast na jednáních u zákazníka
• tvorba termínových plánů a montážních konceptů, kontrolních a průběhových plánů,

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• praxi s vedením projektů v oblasti sériové výroby a s novými náběhy
• schopnost orientace v konstrukční a technologické dokumentaci
• znalost FMEA, SPC, norem ISO 9001, QS 9001, ISO/TS 16949 výhodou
• zkušenosti v automotive velkou výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zajímavou práci v nadnárodní společnosti
• atraktivní platové ohodnocení
• rozvoj, stabilitu a jistotu
• moderní pracovní prostředí
• motivující systém odměňování a benefitů

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu zaslat email, tel. 725562671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Trutnov

Doporučte pracovní pozici Vedoucí projektů okres Trutnov

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671