Technolog - CNC obrábění okres Trutnov

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog - CNC obrábění. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Trutnov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.12.2016   Značka: PV   ID: 1107338

Požadujeme

Máte zkušenosti na pozici Technologa?
Znáte problematiku CNC strojů?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Technolog - CNC obrábění

Náplň práce:
• koordinace sériové výroby
• programování CNC strojů
• zavádění nových či transferovaných zařízení a procesů
• sledování měřítek produktivity
• spolupráce v projektových týmech při zavádění nových projektů
• komunikace s dodavateli strojů - jejich příprava na výrobu

Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání
• zkušenost s CNC obráběním podmínkou
• komunikativní znalost anglického jazyka
• zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
• orientace v technické dokumentaci
• znalost standardů kvality

Nabízíme:
• zajímavou práci v nadnárodní společnosti
• rozvoj, stabilitu a jistotu
• moderní pracovní prostředí,
• motivující systém odměňování a benefitů
• širokou škálu firemních benefitů
• pracovní místo v Královehradeckém kraji

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu zaslat email , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Trutnov

Doporučte pracovní pozici Technolog - CNC obrábění okres Trutnov

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671