Ruční balení zboží, až 100Kč/hod, Poříčí nad sázavou

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Ruční balení zboží, až 100Kč/hod, Poříčí nad sázavou. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 30.12.2016   Značka: J.T.   ID: 1107294

Místo práce

* Pořící nad Sázavou

Termín nástupu

* ihned, dle dohody

Druh pracovního poměru
* plný úvazek, HPP
* až 94,-/hod

Náplň práce

* Balení různého sortimentu zboží
* Kontrola obalů, kvality, data výroby a spotřeby

Požadujeme

* Minimálně základní vzdělání
* Energická a spolehlivá osobnost
* Ochota pracovat
* Platný potravinářský průkaz

Nabízíme

* práce na hlavní pracovní poměr
* nástupní plat 94,-/hod + zákonné příplatky
* Práce na 12ti hodinové směny, ranní a noční, krátký a dlouhý týden (6:00-18:00, 18:00-6:00)
* Dotované stravování
* NÁSTUP IHNED
* Doprava hrazená zaměstnavatelem z Vlašimi, Benešova, Týnce nad Sázavou, Čerčan, Votic, Olbramovic, Bystřice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice,
Plat: až 100,-/hod
Město: Poříčí nad Sázavou

Doporučte pracovní pozici Ruční balení zboží, až 100Kč/hod, Poříčí nad sázavou

Kontakt

Název společnosti Adecco Praha - Újezd
UliceŠtětkova 18
Město14000, Praha
Jméno pracovníkaJana Trunková
Telefon257311972
Mobil607057790