Poradce kadeřnických produktů Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Poradce kadeřnických produktů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.4.2016   Značka: 3-21-199615/DP   ID: 1105944

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Zajímáte se o kadeřnické produkty a rád/a byste se profesně posunul/a? Přál/a byste si předat Vaše zkušenosti a znalosti dalším lidem? Pokud Vaše odpověď zní ano, zašlete nám svůj životopis na pozici PORADCE KADEŘNICKÝCH PRODUKTŮ. Staňte se právě Vy členem profesionálního týmu školitelů v prestižní mezinárodní kosmetické společnosti!

Náplň práce:
* Rozvoj stávajících klientů a jejich pravidelné návštěvy,získávání nových klientů
* Tvorba školících plánů pro jednotlivé regiony
* Implementace filozofie značky
* Vedení školení v salonech i ve školících centrech

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha

Požadujeme


* Zkušenost na obchodní pozici 1 rok
* Výborné komunikační a prezentační dovednosti
* Samostatnost a spolehlivost
* Zkušenost na podobné pozici výhodou
* Cit pro kosmetiku a módní trendy
* Řidičský průkaz sk. B
* Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme


Benefity:
* Prostředí mezinárodní kosmetické společnosti
* Možnost osobního i profesního rozvoje

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 25000 - 40000 CZK/m
Město: Brno
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Poradce kadeřnických produktů Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Brno
UliceBenešova 14/16
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaStrempeková Lenka
Telefon+ 420 542 424 511

Zařazeno v oborech:

Služby

Zobrazit / skrýt navigaci