Výrobní dělnice - 17 000 Kč/měsíc (Česká Skalice/Chvalkovice)

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Výrobní dělnice - 17 000 Kč/měsíc (Česká Skalice/Chvalkovice). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 9.12.2016   Značka: SJ   ID: 1105482

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha strojního zařízení, balení jednorázových zákrokových setů

- ruční, manuální práce

- 3 směny nebo nepřetržitý provoz

- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požadujeme

POŽADUJEME:

- manuální zručnost

Nabízíme

NABÍZÍME:

- základní měsíční plat 14 - 17 tisíc

- příplatky dle zákona

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování (58 Kč oběd, z čehož si 26 Kč hradí zaměstnanec)

- bonus za mimořádné směny

- příspěvek na dopravu

- práci na hlavní pracovní poměr
Město: Chvalkovice

Doporučte pracovní pozici Výrobní dělnice - 17 000 Kč/měsíc (Česká Skalice/Chvalkovice)

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaŠárka Jebavá
Telefon+420 495512571