Technolog vstřikování plastů – automotive

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog vstřikování plastů – automotive. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 10819   ID: 1102349

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte znalosti z oblasti technologie vstřikování plastů a mluvíte anglicky? Potom pro Vás máme pracovní příležitost na Olomoucku!

Společnost se zahraniční účastí, významný producent pro automotive hledá pro svůj výrobní závod v Olomouckém kraji vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ – AUTOMOTIVE

* tvorba technologických postupů
* optimalizace postupů
* zavádění nových technologií
* aktualizace technické dokumentace
* řešení kvalitativních problémů, analýzy a návrhy nápravných opatření
* spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme


* VŠ/SŠ vzdělání technického směru
* znalost technologie vstřikování plastů
* praxe z automotive - vítána
* angličtina alespoň mírně pokročilá
* analytické a technické myšlení

Nabízíme


* zaměstnání v moderní výrobní společnosti
* zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
* motivující finanční ohodnocení
* aktivní využití znalosti cizích jazyků
* lokalita: Olomoucko

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 0,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technolog vstřikování plastů – automotive


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Jindřich Bláha
Telefon00420777498775

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci