Polepování výrobků, až 16 000 Kč, 3 dny v týdnu Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Polepování výrobků, až 16 000 Kč, 3 dny v týdnu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1102068

Náplň pracovního dne:
- polepování elektronických součástek
- drobná manuální práce, montáž a šroubování jednotlivých součástek, konečné balení
- práce na výrobní lince - pracovní pozice, které se během dne střídají - lepení, montáž, balení - u některých pozic se sedí, u jiných stojí

Požadujeme

Jste trpěliví, přesní a zruční? Hledáte fyzicky spíše nenáročnou manuální práci, u které nejvíce záleží právě na zručnosti a přesnosti? Chcete pracovat pouze 3 dny v týdnu a zbytek mít volný na jiné činnosti? Pak možná hledáme právě Vás!

Co požadujeme?
- velmi dobrý zrak,
- trpělivost, manuální zručnost, preciznost a přesnost,
- pečlivost, soustředěnost, zodpovědnost
- důraz na kvalitu

Nabízíme

Co nabízíme?
- týden dovolené navíc (tj. 25 dnů dovolené; v režimu 12 hodinových směn 16,5 dnů dovolené)
- závodní stravování (cena obědů pro zaměstnance 21-30 Kč )

- stravenky v hodnotě 50 Kč za noční a nedělní odpracované směny

- dotovaná cena kávy a nápojů 2-4 Kč

- bohatě vybavená kantýna

- bezplatné jazykové kurzy pro zaměstnance v místě pracoviště (angličtina, němčina, španělština, francouzština)

- možnost očkování (chřipka, encefalitida)

- časté firemní akce pro zaměstnance (kulturní a sportovní akce, vánoční večírek atd.)

- 1 směnný provoz - výhodné 12hodinové směny dle směnného kalendáře od 6:30 do 18:30 (3 týdny PO, ÚT, ST/ 3 týdny ČT, PÁ, SO + občasné nedělní a noční dorovnávací směny )

- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr

- fyzicky nenáročná manuální práce (kombinace práce v sedě i ve stoje)

- klidné, čisté a příjemné pracovní prostředí

- přátelský a podporující tým spolupracovníků
- výborná dopravní dostupnost (CTPark Slatina)
- nástup dle dohody

Poznámka

PRÁCE VHODNÁ SPÍŠE PRO ŽENY!
Plat: 14 000 - 16 000 Kč
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Polepování výrobků, až 16 000 Kč, 3 dny v týdnu Brno

Kontakt

Název společnosti SODAT, s.r.o.
UliceSmetanova 13
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaRadka Hanychová
Mobil778050392