Balení kosmetiky na HPP, 15000 Kč Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Balení kosmetiky na HPP, 15000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.1.2017   ID: 1102052

Náplň pracovního dne:
- manuální práce při výrobě kosmetických hmot – stáčení, balení, kompletace
- plné označení výrobku povinnými náležitostmi – označení datem, číslem šarže
- kontrola nad dodržováním postupů, povinností a hygieny na pracovišti

Požadujeme

Zajímáte se o kosmetiku, vždycky jste chtěli na vlastní oči vidět, jak se vyrábí? Hledáte zároveň pohodovou práci na hlavní pracovní poměr ve výrobě? V tom případě můžete obojí spojit a poslat nám svůj životopis!

Co budete potřebovat?
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství – podmínka
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat
- trestní bezúhonnost
- ochotu chodit na dvanáctihodinové směny

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- finanční ohodnocení HM 15 000, zákonné příplatky
- práci v nepřetržitém provozu
- 5 týdnů dovolené
- firemní benefity – stravenky v hodnotě 70 Kč
- nástup: IHNED
- místo výkonu práce: BRNO

Poznámka

Práce je vhodná spíše pro ženy!
Plat: 15000 Kč
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Balení kosmetiky na HPP, 15000 Kč Brno

Kontakt

Název společnosti SODAT, s.r.o.
UliceSmetanova 13
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaRadka Hanychová
Mobil778050392

Zařazeno v oborech:

Manuální a dělnické profese