Programátor řídicích systémů

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Programátor řídicích systémů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 10783   ID: 1101752

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte vystudovanou elektrotechniku a zajímá Vás programování řídicích systémů? Říká Vám něco průmyslová komunikace, Ethernet a CAN open? Chcete si zdokonalovat Anglický jazyk a už dnes se domluvíte? Pokud jsou Vaše odpovědi na otázky „ANO“ dále nehledejte a reagujte na pracovní pozici PROGRAMÁTOR ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ na Plzeňsku ještě dnes!

Významná elektrotechnická společnost hledá kandidáty na pozici:

PROGRAMÁTOR ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ (až 35 000,- Kč)

* Návrh knihoven ovladačů CAN, Ethernet
* Programování řídicích systémů
* Tvorba manuálu daného programu nebo SW
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Komunikace při vývoji v rámci celého projektu
* Krátkodobé cesty za zákazníkem

Požadujeme


* VŠ v oboru elektro nebo IT
* Zkušenosti s programováním v C/C++
* Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* Znalost průmyslové komunikace (CAN, Ethernet)
* Možnost získat vyhlášku 50
* Svědomitost a týmového ducha

Nabízíme


* Práci v úspěšné strojírenské společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou
* firemní stravování
* notebook i k soukromým účelům
* příspěvek na vzdělávání
* Místo výkonu práce: Plzeňsko

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 30.000,- Kč až 35.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Programátor řídicích systémů


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Jakub Mladonický
Telefon00420775474382
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci