Elektroinženýr v kvalitě - junior

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Elektroinženýr v kvalitě - junior. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 10722   ID: 1100371

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste absolventem VŠ v oboru elektro a elektronika je Vaším koníčkem? Jste komunikativní a pečlivý člověk, který si potrpí na prvotřídní kvalitu? Ovládáte anglický jazyk a chcete si jej dále zdokonalovat? Pokud jsou Vaše odpovědi na otázky „ano“, na nic nečekejte a odpovězte na pozici ELEKTROINŽENÝR V KVALITĚ – JUNIOR ještě dnes!

* Významné zaškolení na pracovní pozici
* Řešení a zjišťování problému ve výrobě
* Podpora pro zákazníky a dodavatele
* Analýza příčin a následků chyb ve výrobě
* Spolupráce s kolegy napříč firmou
* Občasné cestování za zákazníky a dodavateli

Požadujeme


* VŠ v oboru elektro, ideálně mikroelektronika
* Zkušenosti s kontrolou kvality výhodou
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Znalost normy kvality v automotive výhodou
* Komunikační a organizační schopnosti
* Proaktivní přístup při řešení problémů

Nabízíme


* Práci ve stabilní a moderní společnosti
* Významnou pomoc při stěhování
* 5 týdnů dovolené
* Finanční odměny
* Jazykové kurzy
* Penzijní připojištění
* Místo výkonu práce: Vysočina

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 30.000,- Kč až 40.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Elektroinženýr v kvalitě - junior


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Jakub Mladonický
Telefon00420775474382
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci