Projektový vedoucí

Region: Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Projektový vedoucí. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: 1027656986   ID: 1098683

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních projektů a příležitostí dalšího profesního růstu.

Vhodný kandidát má prokazatelnou praxi v automobilovém průmyslu, znalost projektového řízení a pokročilou úroveň anglického jazyka.

Hledáme člověka s potenciálem pro budoucí rozvoj.

Pracovní náplň
- zodpovědnost za koordinaci, realizaci a řízení konkrétních projektů
- výkon pracovních činností dle cílů společnosti a zároveň v souladu s požadavky zákazníka
- proaktivní komunikace s klienty v anglickém jazyce
- úzká spolupráce s pracovníky z oddělení služeb zákazníkům, zajištění podpory zákazníkům
- výkon denní operativy (reporty, vedení porad, aktualizace dat v informačním systému, včasná informovanost klienta)
- realizace podprojektů napříč odděleními společnosti
- snaha o neustálé zlepšování procesů s cílem zvyšování spokojenosti zákazníka, snižování nákladů a zvyšování ziskovosti projektu

Profil ideálního kandidáta
- VŠ vzdělání technického směru
- praxe v oblasti automobilového průmyslu
- zkušenosti s koordinací pracovníků
- aktivní znalost AJ (denní komunikace se zahraničím)
- dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Project, MS PowerPoint)
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- logické myšlení
- časová flexibilita
- zaměření na cíl
- zodpovědnost
- pečlivost
- samostatnost
- vysoké pracovní nasazení
- psychická odolnost

Nabídka
- silnou podporu mezinárodní společnosti a lídra na trhu
- perspektivní zaměstnání v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
- kompletní zaškolení v dané problematice
- zajímavou a tvořivou práci
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení a motivační program – 13. plat, výkonový bonus0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Doporučte pracovní pozici Projektový vedoucí

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013