Operátor výroby v automobilovém průmyslu

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor výroby v automobilovém průmyslu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: 1092986961   ID: 1093855

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Jistota stabilní práce a Váš podpis na většině aut, které denně vídáte na cestách ? Stačí jen málo a může to tak být.
Staňte se součástí našeho rostoucího kolektivu a už Vám žádná automobilová značka nebude cizí. Jste zruční a chcete ukázat co umíte a nebo jste zrovna nováčci a potřebuje praxi? S námi se uplatníte a budete mít prostor se projevit.
Nástup možný ihned.

Pracovní náplň
Práce u poloautomatických výrobních linek
Výsledná kontrola vyrobených součástek
Možnost postupu na vyšší pozice
Práce vhodná pro muže i ženy

Profil ideálního kandidáta
Manuální zručnost
Ochota pracovat na směny
Dobrý zdravotní stav
Čistý trestní rejstřík

Nabídka
Práce na hlavní pracovní poměr již od prvního dne, popř. možnost dohody o provedení činnosti - po domluvě
Dlouhodobá spolupráce
Složková mzda 90 Kč/hod
Příplatky za noční směny, příplatek za víkend 50%
Práce v zahraniční společnosti v centru Opavy
Nástup ihned
Stravenky0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Doporučte pracovní pozici Operátor výroby v automobilovém průmyslu

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o. - pobočka Praha
UliceJungmannova 15
Město11000 Praha 1
Telefon+420 222 210 013