Tkaní textilií se zaučením, až 19 000 Kč na HPP Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Tkaní textilií se zaučením, až 19 000 Kč na HPP. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 30.3.2017   ID: 1090154

Náplň práce:
- Obsluha automatizovaného stroje při výrobě textilií (nastavení stroje, kontrola, apod.)
- Obsluha tkalcovský stavů

Požadujeme

Nedaří se Vám najít práci ve svém oboru, nebo toužíte po změně? Chcete se naučit něco nového a rozšířit si obzory? Zajímá Vás, jak funguje textilní průmysl? Tak proč nezkusit třeba zrovna tkaní? Rádi vás na práci zaučíme! Zašlete nám svůj životopis ještě dnes.

Požadavky:
- Pracovitost, manuální zručnost, smysl pro detail, proaktivní přístup
- Praxe v textilním oboru výhodou, obzvláště s tkaním jsou velmi vítány ale podmínkou nejsou
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- Práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě, s možností kariérního růstu
- Motivující finanční ohodnocení s velkým potenciálem dalšího navýšení
- Zaškolení přímo ve společnosti, nutno absolvovat školu tkaní 3 měsíce (po celou dobu školení už dostáváte plat!)
- dvanáctihodinové směny, krátký/dlouhý týden
- po absolvování školy tkaní mzda 19 000 Kč + příplatky podle kolektivní smlouvy (noční, víkendy, svátky apod.)
- 20 dní dovolené
- Příspěvek na stravu
- Nástup: IHNED
- Místo výkonu práce: BRNO

Poznámka

práce vhodná jak pro muže tak pro ženy!
Plat: 15 000 - 19 000 Kč
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Tkaní textilií se zaučením, až 19 000 Kč na HPP Brno

Kontakt

Název společnosti SODAT, s.r.o.
UliceSmetanova 13
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaRadka Hanychová
Mobil778050392