Brigáda Skladový manipulant (s VZV i bez) - Liberec

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Skladový manipulant (s VZV i bez) - Liberec. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Liberec můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.1.2017   ID: 1085407

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, prosperující zásilkovou společnost, hledáme schopné, manuálně zručné a fyzicky zdatné pracovníky na pozici skladového manipulanta či řidiče VZV.

Náplň práce:
- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů ručně nebo pomocí VZV
- skenování a polepování zboží,

Pracovní doba:
dle dohody s vedoucím skladu

Požadujeme

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- zpočátku agenturní zaměstnání
- uvítáme platné oprávnění na VZV nebo alespoň doložitelnou praxi
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli
- nástup ihned

Nabízíme

- nástup možný ihned
- po zaučení možné velkorysé výkonnostní odměny
- možnost mzdového a profesního růstu
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- možnost pracovat i jen na půl úvazku na základě DPČ - ranní nebo odpolední směny dle Vaší preference

Poznámka

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770 (denně, včetně víkendů, mezi 8. a 18. hodinou)
Plat: 22000-25000Kč/měsíčně
Město: Liberec

Doporučte pracovní pozici Brigáda Skladový manipulant (s VZV i bez) - Liberec

Kontakt

Název společnosti UNIJOB s.r.o.
UliceKateřinská 1541/5
MěstoPraha 2 - Nové Město
Jméno pracovníkaVladimír Pleticha
Telefon604376770