C/C++ Developer se znalostí zpracování obrazu Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm

Region: Jihomoravský, Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici C/C++ Developer se znalostí zpracování obrazu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.5.2017   ID: 1085405

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Profil pozice
Na této pozici budete členem týmu, který spolupracuje se zákazníky z celého světa při realizaci projektů zaměřených na zpracování obrazu. Zpočátku budete vytvářet vzorové příklady pro GPU – SDK s orientací na OpenVX standard, vyvíjet algoritmy pro grafické jednotky a po zaškolení a získání potřebných znalostí budete spolupracovat s vybranými automotive zákazníky při realizaci projektů zaměřených na zpracování obrazu a kamerové systémy pro potřeby strojového vidění.

Tato nabídka je ideální pro odborníky se zájmem o rozvoj v oblastech image processing. computer vision, OpenCV, Digital Image Processing, computer graphics, imaging science.

Požadujeme


Profil pracovníka
Pokud máte zkušenosti ( i školní ) v oblasti zpracování obrazu, znalosti programování v jazyce C/C++, aktivní znalost AJ ( nutnou pro komunikaci s kolegy a zákazníky) a schopnost vyvíjet nová technická řešení, pak je tato pozice určena především Vám.
Při práci na projektech budete spolupracovat se zkušenými tuzemskými i zahraničními odborníky a postupně prohlubovat své znalosti v oblasti zpracování obrazu s uplatněním v automotive.
Zaměstnavatel Vám nabídne špičkové technické zázemí, budete pracovat se špičkovými technologiemi a ovlivňovat technologický vývoj v oboru.

Nabízíme


Zaměstnanecké výhody, benefity
- Příležitost uplatnit své znalosti, zkušenosti a zájem o oblast zpracování obrazu
- MOŽNOST ČÁSTEČNÉ PRÁCE Z DOMOVA až polovinu pracovní doby
- Možnost podílet se na realizaci zajímavých projektů pro zákazníky v automobilovém průmyslu
- Mimořádně příjemné a svobodné pracovní prostředí
- Možnost dalšího odborného rozvoje a profesního růstu.
- Místo pracoviště Brno, nebo Rožnov pod Radhoštěm
- FINANČNÍ PODPORA PŘI DOJÍŽDĚNÍ NEBO PŘESTĚHOVÁNÍ DO MÍSTA PRACOVIŠTĚ
- Rozsáhlý balík zaměstnaneckých benefitů obsahující:
- Pojistka života a invalidity
- Podpora v případě péče o nemocné dítě
- Nadstandardní dovolená
- Penzijní připojištění
- Životní připojištění
- Podpora jazykového vzdělávání a doktorského studia
- Program sportovních a kulturních aktivit
- Podpora v případě nemoci
- Stravenky
- Cestovní pojištění

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Město: Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici C/C++ Developer se znalostí zpracování obrazu Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci