Brigáda Pokladní, pracovníky na pult - Říčany u Prahy

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Pokladní, pracovníky na pult - Říčany u Prahy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Říčany můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.3.2017   Značka: Říčany u Prahy   ID: 1084446

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Přijímeme pokladní do supermarketu. Náplní práce je odbavení zákazníků u pokladny.

Požadujeme

- spolehlivost
- čistý TR
- praxe výhodou, ne podmínkou
- Dlouhodobou brigádu
- DPČ
- připlatek na dopravu

Nabízíme

Hledáme vhodné uchazeče na pozici pokladních
Místo výkonu práce Říčany u Prahy
Možnost volby směn - ranní, odpolední, noční
Náplň práce :
- Komunikace se zákazníkem
- Práce na pokladně
Plat: 119
Město: Říčany u Prahy

Doporučte pracovní pozici Brigáda Pokladní, pracovníky na pult - Říčany u Prahy

Kontakt

Název společnosti ABZAKOVO spol.s.r.o.
UliceLipová Alej 695/1
MěstoPraha 5
Jméno pracovníkaLyudmyla Ostashová
Telefon773666943
Mobil773666943