Brigáda Telefonické sjednávání obchodních schůzek, Praha 10 - Hostivař

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Telefonické sjednávání obchodních schůzek, Praha 10 - Hostivař. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1079632

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Pro našeho klienta, významné pedagogické nakladatelství zaměřené na vydávání jazykových učebnic, hledáme telefonní operátory na sjednávání obchodních schůzek ve školách.

Společnost: Pedagogické nakladatelství zaměřené na jazykové učebnice
Termín brigády: 15.2.2016 - 30.4.2016
Pracovní doba: 7.30-14.00 (pouze všední dny)
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Doprava: Busy MHD 101, 181, 183
Odměna: 90 Kč/hod
Pracovní úvazek: DPP

Náplň práce:
- volání do škol a sjednávání schůzek pro obchodní zástupce nakladatelství
- telefonování min. 4x v týdnu

Požadujeme

- zkušenosti s prací telefonního operátora
- kultivovaný hlasový projev
- uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Skype)
- 100% spolehlivost, pozitivní přístup k práci
- možnost odpracovat celý termín akce

Nabízíme

- možnost vybírat si kdykoli průběžné zálohy ve výši 50% z odpracovaných hodin
- dlouhodobou brigádu v příjemném prostředí v zázemí prosperující společnosti

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis. Pro bližší informace volejte 604376770 (každý den od 8-18 hod - včetně víkendů).
Plat: 90Kč/hod
Město: Praha 10, Hostivař

Doporučte pracovní pozici Brigáda Telefonické sjednávání obchodních schůzek, Praha 10 - Hostivař

Kontakt

Název společnosti UNIJOB s.r.o.
UliceKateřinská 1541/5
MěstoPraha 2 - Nové Město
Jméno pracovníkaVladimír Pleticha
Telefon604376770

Zařazeno v oborech:

Brigády
Telekomunikace
Ostatní