Pracovník bistra - HPP i brigáda Praha 5 - Anděl

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Pracovník bistra - HPP i brigáda. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1070714

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Pracovní náplň:

*příprava salátů, sendvičů, fresh nápojů, kávy
*přijímání objednávek
*aktivní obsluha zákazníků bistra
*komunikace se zákazníky

Požadujeme

Pro bistro v centru Prahy - Anděl hledáme nové komunikativní a příjemné kolegy/kolegyně.

Od své nové posily očekáváme:

*zkušenost na obdobné pozici výhodou, především praxe z fast foodu
*může být i absolvent s praxí (brigády při škole - restaurace, fast food...)
*přátelské vystupování
*komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
*potravinářský průkaz
*časovou flexibilitu
*týmovou spolupráci

Nabízíme

Nabízíme:

*hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
*jistotu pravidelné mzdy (od 100 Kč/hod)
*zaměstnanecké slevy (možnost i pro člena rodiny) a jiné benefity (flexipassy, příspěvek na stravování, dovolená navíc..)
*možnost pracovat i brigádně - dohoda o provedení práce (90 Kč/hod)
*možnost profesního růstu
*gastronomické, technologické a baristické zaškolení
*nástup ihned
*pracoviště v centru Prahy - Anděl

Poznámka

Máte rádi kvalitní potraviny?
Pak je pro Vás DELMART tou správnou volbou....

Těšíme se na Vaše odpovědi, které pečlivě zvážíme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem do 14 dní od odeslání Vaší žádosti.
Město: Praha 5 - Anděl

Doporučte pracovní pozici Pracovník bistra - HPP i brigáda Praha 5 - Anděl

Kontakt

Název společnosti DELMART s.r.o.
UliceU Makra 123
Město251 01 Čestlice
Jméno pracovníkaMichala Kračmerová
Mobil+420 734 447 321