Péče o zákazníky a zápis dat Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Havířov, Opava

Region: Praha, Jihomoravský, Královéhradecký, Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Péče o zákazníky a zápis dat. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.1.2017   ID: 1069605

Co Vás čeká:
- Budete pracovat v terénu, kde budetet mít dobrý pocit z toho, že pomáháte klientům lépe zhodnotit jejich peníze.
- Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky klientů.

Požadujeme

Požadujeme:
- Komunikativnost
- Příjemné vystupování
- Flexibilnost ve všední dny
- Práce s tabletem
- Nástup ihned

Nabízíme

Nabízíme:
- Interní školení/prostor pro další rozvoj
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Služební vozidlo i pro soukromé účely
- Bonusy a náborový příspěvek
- Kariérní růst
- Mladý kolektiv
- Vhodné i pro absolventy bez praxe
- Možnost i ubytování

Poznámka

Na naše pobočky přijmeme do mladého kolektivu muže i ženy na pozici Péče o zákazníky a zápis dat.
Plat: 25 000 Kč
Město: Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Havířov, Opava

Doporučte pracovní pozici Péče o zákazníky a zápis dat Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Havířov, Opava

Kontakt

Název společnosti Comfort Energy Prodej, s.r.o.
MěstoPraha
Jméno pracovníkaPavlína Jůzová
Telefon+420 731 129 551