Operátor/ka výroby (automotive) – Pohořelice – 14-16 000 Kč

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor/ka výroby (automotive) – Pohořelice – 14-16 000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pohořelice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 11.12.2016   Značka: eva   ID: 1068803

Pro našeho významného klienta, společnost se zaměřením na lisování a svařování ocelových dílů pro automobilový průmysl, hledáme uchazeče na pozici Operátor/ka ve výrobě.

Náplň práce:
- zakládání dílů a komponentů do přípravku a spouštění stroje
- ukládání hotových dílů do beden
- kontrola kvality dílů
- vyplňování výrobních dokumentů

Požadujeme

- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- zkušenosti ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- měsíční mzda 11 000 Kč
- docházkový bonus až 2 000 Kč
- individuální prémie až 1 500 Kč
- příplatky za noční směny (10 %), za svátek (100 %) a nadstandardní příplatek v případě víkendového přesčasu (100 %!)
- příplatek za ztížené pracovní prostředí 6,30 Kč/hod (cca 1 000 Kč)

- dovolená 5 týdnů
- stravenky v hodnotě 50 Kč (za každou odpracovanou směnu)

- práce na hlavní pracovní poměr
- práce ve třísměnném provozu = ranní směna 06:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-06:00 (práce 7 hodin a 20 min + 40 minut přestávky)
- místo výkonu práce: Pohořelice
Město: Pohořelice

Doporučte pracovní pozici Operátor/ka výroby (automotive) – Pohořelice – 14-16 000 Kč

Kontakt

Název společnosti Adecco Brno
UlicePekařská 72
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEva Horká
Mobil602590726