Business analyst - 3800 Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Business analyst - 3800. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   Značka: 3800   ID: 1065627

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti farmacie, hledáme výborně anglicky hovořícího uchazeče/uchazečku na pozici:

"BUSINESS ANALYST"

Hlavní náplň práce:

- poskytování konzultantské a analytické podpory v rámci FP&A týmu pro vybrané trhy v Severní Americe
- spolupráce zejména se sales a marketingovou divizí
- finanční analýzy, krátkodobé i dlouhodobé plánování, finanční předpovědi, modelování situací
- analýzu trendů, reporting
- spolupráce na nastavování finanční strategie, plánování investičních rozhodnuti ohledně nových produktů, zpracovávání rozpočtu, business development

Požadujeme:

- ukončené VŠ ekonomického zaměření
- zkušenosti ve finančním oboru se zaměřením na obchod či marketing
- zkušenost s plánovacími procesy a budgeting
- velmi dobrá znalost angličtiny
- pracovní nadšení a tah na branku
- perfektní organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

- práci ve stabilním prostředí nadnárodní společnosti
- možnost profesního růstu
- využití AJ na denní bázi
- motivující platové ohodnocení
- kafeteria bonusový systém, penzijní připojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days

POZNÁMKA: V tuto chvíli máme otevřených více pozic, jak juniorních (1-3 let zkušeností), tak i seniorních (5-8 let)

V případě zájmu prosím posílejte CV v českém i v anglickém jazyce.
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Business analyst - 3800 Praha

Kontakt

Název společnosti JOBSTART s.r.o.
UliceVodičkova 17
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaVeronika Hapáková
Telefon605 588 885
Mobil725 843 774

Zařazeno v oborech:

Ekonomika