Projektový manažer - strojírenství okres Náchod

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Projektový manažer - strojírenství. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Náchod můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.12.2016   Značka: PV   ID: 1054836

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na strojírenskou výrobu, hledáme do rostoucího týmu kandidáty na pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- praxi ve strojírenské výrobě
- zkušenosti se zaváděním nových projektů do sériové výroby
- znalost metod a nástrojů projektového řízení v automobilovém průmyslu výhodou
- znalost výkresové dokumentace
- organizační schopnosti, cílevědomost, zodpovědnost a flexibilitu
- řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení projektu od převzetí zakázky až po zavedení do sériové výroby
- úzká spolupráce s jednotlivými odděleními po celou dobu projektu
- schvalování technické dokumentaci související s projektem, organizace změn
- pravidelně monitoruje a vykazuje výsledky, vyhodnocuje a odstraňuje rizika projektu
- řešení technických poptávek s dodavateli, stanovení dodacích termínů
- starost o zákazníky z technického hlediska

Nabízíme:
- technicky zajímavou práci
- zázemí stabilní společnosti, která neustále roste
- motivující finanční ohodnocení
- systém firemních benefitů
- nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na zaslat email, 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Náchod

Doporučte pracovní pozici Projektový manažer - strojírenství okres Náchod

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671