Technik údržby okres Pardubice

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technik údržby. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.12.2016   Značka: PV   ID: 1051816

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici:

Technik údržby

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru, elektrotechnický obor výhodou
• komunikativní znalost AJ
• zkušenosti s prací ve výrobní společnosti, nejlépe v úseku údržby výroby
• znalost SAP programu výhodou
• znalost normy ISO/TS 16949:2009, VDA 6.3 výhodou

Náplň práce:
• tvorba pracovních instrukcí pro údržbu strojů
• tvorba celkového plánu údržby a její následná kontrola
• objednávání náhradních dílů, jejich správa a inventura
• komunikace s dodavateli, optimalizace objednávaného množství náhradních dílů apod.
• zodpovědnost za dokumentaci k výrobním zařízením
• koordinace interních a externích servisních zakázek
• denní, týdenní a měsíční reporting

Nabízíme:
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• zajímavou a různorodou práci
• spoluúčast na zajímavých projektech
• odpovídající mzdové ohodnocení
• široká škála firemních benefitů

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na zaslat email; tel: 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Pardubice

Doporučte pracovní pozici Technik údržby okres Pardubice

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671