Mistr výroby – elektro výroba okres Nymburk

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mistr výroby – elektro výroba. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Nymburk můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.12.2016   ID: 1034124

Požadujeme

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MISTR VÝROBY – elektro výroba

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
• praxe na podobné pozici ve strojírenství či automobilovém průmyslu podmínkou
• zkušenost s vedením lidí
• znalost NJ nebo AJ výhodou
• aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
• dobré komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce:
• řízení a technické vedení oddělení elektromontáže a zkušebny elektro
• odpovědnost za efektivní řízení svého oddělení
• odpovědnost za kontrolu úplnosti a funkčnosti všech elektro součástí a oblastí vyráběných strojů
• dohled nad případnými opravami strojů, které již byly uvedeny do provozu u zákazníků
• zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí dle interních předpisů
• zodpovědnost za kvalitu a dodržování termínů dle výrobního plánu

Nabízíme:
• zázemí prosperující společnosti
• motivující platové ohodnocení
• možnost flexibilní pracovní doby
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
• nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na zaslat email, 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Nymburk

Doporučte pracovní pozici Mistr výroby – elektro výroba okres Nymburk

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671