Knihařka do tiskárny Praha 4

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Knihařka do tiskárny. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.5.2017   ID: 1029091

Pro menší tiskárnu na Praze 4, která se zabývá ofsetovým, digitálním a velkoplošným tiskem, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Knihař.

Náplň práce:

- Dokončovací práce
- Snášení archů
- Falcování
- Balení, lepení

Požadujeme

Co požadujeme:

- vyučen v oboru knihař nebo v oboru polygrafie
- praxe v oboru na pozici knihař
- zkušenost s některými ze strojů V1, V2 nebo V8
- pracovitost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

Co nabízíme:

- pracovní doba: PO - PÁ (jednosměnný provoz od 7,00 - 15,30)
- místo pracoviště: Praha 4
- příjemné pracovní prostředí i kolektiv

Poznámka

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis, nejlépe i s fotografií na adresu: zaslat email. Telefonicky se můžete informovat na telefonním spojení 774 654 256 nebo 222 314 369.
Plat: dle dohody
Město: Praha 4
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Knihařka do tiskárny Praha 4

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412