Truhlář/ nábytkář Praha - východ (Říčany)

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Truhlář/ nábytkář. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1018753

Do soukromé truhlářské dílny v Říčanech, přijmeme pracovníka pro rozšíření menšího týmu.

Pracovní náplň:

- truhlářské práce pro zakázkovou výrobu truhlářských výrobků
- montáž nábytku u zákazníka (převážně Praha a Střední Čechy)
- spolupráce při zaměřování nábytku a kuchyní
- komunikace se zákazníky

Požadujeme

Co požadujeme:

- vyučení v oboru truhlář/nábytkář
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- samostatný přístup k zadané práci
- spolehlivost, čistý trestní rejstřík
- praxi ve výrobě nábytku
- práce na HPP
- ŘP sk. B

Nabízíme

Co nabízíme:

- přátelský malý kolektiv
- flexibilní pracovní dobu
- možnost parkování přímo u dílny
- bezproblémové dopravní spojení

Poznámka

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis, nejlépe i s fotografií na adresu: zaslat email. Telefonicky se můžete informovat na telefonním spojení 222 314 369 nebo 776 669 412.
Plat: Dle dohody
Město: Praha - východ (Říčany)
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Truhlář/ nábytkář Praha - východ (Říčany)

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412