Mechanical design engineer okres Pardubice

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mechanical design engineer. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.12.2016   ID: 1015592

Požadujeme

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, aktuálně hledáme vhodného kandidáta/tku na následující pozici:

MECHANICAL DESIGN ENGINEER

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
• praxe v oblasti vývoje a designu nových výrobků
• velmi dobrá znalost práce s 3D CAD systémy
• středně pokročilá znalost AJ podmínkou
• kreativní myšlení, loajalita, spolehlivost
• vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti

Náplň práce:
• modifikace stávajících komponentů podle nejnovějších trendů
• přímý vývoj nových produktů, návrhy konstrukčních řešení
• 3D modelování v CAD systému
• provádění kompletních designérských a vývojových prací
• zpracování zadání vývoje produktu
• spolupráce s ostatními odděleními vývoje a výrobou
• úzká spolupráce s mateřskou společností a zákazníkem

Nabízíme:
• zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti
• stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
• možnost profesního i odborného růstu
• práci s nejmodernějšími technologiemi
• možnost dalšího vzdělávání
• odpovídající finanční ohodnocení
• nadstandardní zaměstnanecké výhody

V případě zájmu zašlete svůj životopis na zaslat email, tel. 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Pardubice

Doporučte pracovní pozici Mechanical design engineer okres Pardubice

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671