Pracovník v mäsozávodoch v írsku. Aj bez praxe a znalosti jazyka

Region: Praha, Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník v mäsozávodoch v írsku. Aj bez praxe a znalosti jazyka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.1.2017   ID: 1005019

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň

Využite príležitosť a začnite pracovať v Írsku - zamestnávateľ momentálne dáva príležitosť aj šikovným kandidátom bez praxe a bez znalosti jazyka.

Aká bude Vaša náplň práce?
- na začiatku bude kandidát zaradený na jednoduché pomocné pozície a postupne sa bude zaúčať na prácu s nožom - krájanie mäsa, orezávanie, čistenie, nakladanie na pás, vyberanie kostí, obrezávanie, porciovanie, trhanie a pod.

Nástup: ihneď
Platové podmienky: 9,15€/hod (práca nadčas 13,16€ brutto na hod)
Veľmi dobré referencie od kandidátov.

Požadujeme

- prax z mäsozávodov NIE je potrebná, je však potrebná prax s manuálnou prácou/prácou v tempe.
- preferovaný vek 20 – 40 rokov
- dobrý zdravotný stav - absolvujete vstupnú zdravotnú prehliadku
- schopnosť pracovať v tempe
- čistý register trestov

Nabízíme

- výborné referencie od zamestnancov
- český koordinátor na mieste – asistencia po príchode do práce
- asistencia s plánovaním cesty
- pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
- neustále prehodnocovanie mzdy
- možnosť zvýšenia mzdy na základe odporúčania od nadriadeného
- mzda vyplácaná týždenne
- dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní
- dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti anglického jazyka
- veľmi pekné ubytovanie

Poznámka

Životopis pošlite na emailovú adresu:
zaslat email

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Pozývame Vás na osobné stretnutie do jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede prípadne Vám pracovnú ponuku radi vysvetlíme telefonicky na t.č.00421327440174.
Plat: Čistá mzda: 1200-1720€ + nadčasy
Město: Írsko
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Pracovník v mäsozávodoch v írsku. Aj bez praxe a znalosti jazyka

Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt

Název společnosti Universal Consulting s.r.o.
UliceŠtúrovo námestie 18
MěstoTrenčín
Jméno pracovníkauc@universalconsulting.sk
Telefon+421327440174
Mobil00421903250669

Zobrazit / skrýt navigaci